BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfötter 12948267
nr 1294 8267
Bordslampfötter
Firma Svenskt Tenn, No 2552. Höjd: 42cm
Kondition: slitage, skador
måndag 2 december 2019
kl 19:44:03
Firma Svenskt Tenn